burçlar 2015 de neler bekliyor sizi

YAY

YAY BURCU 2013
Yay burcu 2013 yılında, burcunuzun yöneticisi Jüpiter, 26 Haziran’a kadar karşıt burcunuz İkizler’de kalmakta. Bu süre boyunca değişik anlaşmalardan, işbirliklerinden fayda sağlayabilirsiniz. Geçtiğimiz yılın ikinci yarısından bu yana yapmış olduğunuz anlaşmaların, ortaklaşa konuların iş hayatınıza canlılık getirdiğini söyleyebiliriz. En azından başkalarından gelen öneriler ve değişiklikler açısından oldukça hareketli bir dönemdesiniz. Bu dönemde ortaklıkların getirebileceği kazançlar ya da evliliğe ilişkin konular gündeminizi meşgul ediyor olabilir. Kuşkusuz, çok fazla söz olmasına karşın, bunların ancak bir kısmnın somut hale geldiğini de görüyoruz. 26 Haziran sonrasında Jüpiter bu kez Yengeç burcuna ilerleyerek size yeni kazanç yolları ve gelirler getirebilir. Bu dönemde de başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Özellikle aileden gelebilecek imkanlar, destekler ya da ortaklı işler, miras, borç, alacak konuları değişik imkanların doğmasına neden olabilir.

Sevgili yaylar bu dönemde Satürn 2015 yılına kadar Akrep burcunda kalarak size pek fazla destek sunamıyor. Özellikle yükselen burcu Yay olanlar için bu durum hayat yönlerinde bir karmaşa, çözülme ve bazı elde olmayan nedenler yüzünden riskli durumlar getirmekte. Bu süreçte, daha önce girişmiş olduğunuz riskli işlerin ortaklıklar bazında sizi huzursuz etmesi, bazı kayıplara yol açması söz konusu olabilir. Bu nedenle, eğer ortaklıklarınız varsa, bu alanlarda daha temkinli ve önlemci olmaya bakmalısınız.

Uranüs’ün olumlu açısı 2010’dan bu yana devam etmekte. Koç burcundaki Uranüs özellikle yaratıcı konulara, aşk hayatınıza ve hayattan keyif aldığınız uğraşlara canlanma ve doğallık getirmekte. 2010’dan beri hayatınıza yeni hobiler, cesaretle ilerlediğiniz uğraşlar ve başlangıçlar katmış olabilirsiniz. Sürprizler hayatınıza daha fazla renk ve canlılık getiriyor. Bireyselliğinizi daha güçlü biçimde ortaya koyabiliyorsunuz. Özellikle 8-13 Aralık günlerinde doğmuş olan Yay’lar Uranüs’ün tazeleyen, canlandıran, yaratıcı, uyarıcı etkisini daha çok hissedebilirler. Eğer bu tarihlerde doğmuşsanız, hayatınıza gelen yeniliklere hayır demeyecek ve değişik yönlerden özgürleşmenin keyfini çıkarabileceksiniz.

Yay burçları, neptün ise 2012 yılında Balık burcuna girerek, burcunuzla kritik bir açı oluşturmaya başladı. Neptün’ün bu konumu uzun yıllar ve yavaş yavaş sürmeye devam edecek. Önümüzdeki 14 yıl boyunca Neptün’ün getirdiği ruhsal arınma, kabullenme ve akışta kalabilmeyi öğrenme derslerini almaya başladınız. Neptün’ün etkisi hemen kolayca açık bir şekilde görünmez. Onu ancak geçişi tamamlandıktan sonra daha iyi görüp anlayabiliriz. Bu dönemde özellikle 23-28 Kasım doğumlu Yay’lar güçlü Neptün transiti altında duruyorlar. Bu transit sizin kişiliğinizin katı yönlerini gevşetmekte ve size daha fazla yumuşama ve kabullenme getirmekte. Pek çok Yay bu süreçte ruhsal konulara da yönelebilirler. Neptün’ün getirdiği farkındalık özellikle yaratıcı bir alanda çalışıyor ya da idealize ettiğiniz sosyal işlerle uğraşıyorsanız son derece verimli olabilir. Ancak iş hayatında olanlar açısından bu dönemde hedeflerde dağılma, hayal kırıklıkları, bazı hileli durumların getirebileceği riskleri de göz ardı etmemek gerekmekte. Eğer bu tarihlerde doğmuşsanız, bu dönemde otorite figürleri ile ya da babanızla ilişkilerin daha karmaşık ya da dağınık hale geldiğini görebilirsiniz. Bu süreçte, yüksek beklentileriniz yerini boşluğa bırakabileceği için, ayaklarınızın yerden kesilmesine neden olabilecek gerçekçi olmayan hayallere kapılmamaya bakmalısınız

2013 YAY BURCU İŞ, PARA VE KARİYER

Satürn’ün Akrep burcunda transitine başlaması ile 2012 yılının son aylarından itibaren hayatınızda bir takım belirsizlikler ve elde olmayan koşullar gündeme gelmeye başlamış olabilir. Bu değişiklikleri dikkatle izlemelisiniz. Son 4-5 yıldır yaptığınız işlerin artık daha ilerlemediğini fark edebilirsiniz. 2013 yılı genelinde kontrolünüz dışında gelişen olaylar veya birtakım gizli gelişmeler yüzünden bazı elde olmayan kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa konularda ve finans alanında size güven veren koşulların artık var olmadığını görebilirsiniz. Büyük kurum veya kuruluşlarla ilgili gelişmelere müdahale edemeyebilir, arkanızdan bazı işler çevirtildiğini hissedebilirsiniz. Kıskançlıklar, güç mücadeleleri, gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. 2015 yılına kadar devam edecek bu Satürn transiti süresince aşırı kontrolcü davranışlardan kaçınmalı ve akışla birlikte hareket etmeye çalışmalısınız.

30 Kasım – 4 Aralık arası doğumlu Yay’lar Uranüs’ün tazeleyen ve sürprizlerle yenileyen enerjilerine de açıklar. Aşk hayatında, keyif aldığınız konularda, hobilerinizde ve kendinizi ortaya koyduğunuz pek çok konuda içinizden geldiği gibi ilerleyebilirsiniz. Ani başlayan aşklar, kendinizi özgür ve rahat hissedeceğiniz paylaşımlar, değişik açılımlar hayatınıza renk katacaktır. Hayallerinize sahip çıkıp size keyif veren bir hobinizi iş hayatına aktarabilirsiniz.

Ancak 24 – 27 Kasım arasında doğmuş olan Yay’ların kafa karışıklığı yaşama, yanlış karar alma ve hayal kırıklığı yaşama riski bulunuyor. Neptün karmaşa ve belirsizlik getiren bir güçtür. Ailevi konularda ve yerleşim yerine ait konularda dağılma ve karmaşa yaşayabilirsiniz. Özellikle Baba veya erkek figürlerle ilgili ilişkilerde çözülmeler, zayıflayan koşullar söz konusu olabilir.

Yay burçları 2013’de Jüpiter’in yılın ilk yarısında karşıt burcunuzda ilerlemesi size yeni ortaklıklar, sözleşmeler ve işbirliği içinde olma fırsatları getirebilir. Ancak aşırı beklentiler içine girmemelisiniz. Çünkü bu işbirliklerinde bazı sözlerin tam olarak net çıkmaması ya da belirli ölçüde belirsizlik ve hayal kırıklığı getirmesi riski de olabilir. Yılın ikinci yarısında Jüpiter’in Yengeç burcuna ilerlemesi sizi ortak finansal alanda şanslı konuma getirecektir. Başkalarıyla birlikte yapacağınız yatırımlarda kazanç elde edebilirsiniz. Banka işlerinde, miras ve sigorta gibi konularda işleriniz hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Yılın ikinci yarısında sizi zihinsel açıdan derinleştiren, ruhsal deneyimlere açık olabilirsiniz.

Plüton gezegeni etkisi altında 2008 yılından beri maddi konularda ve kariyer alanında yoğun bir mücadele ve güç savaşı içine girdiniz. 2013 yılında da kendinizi finansal alanda güçlendirmek için verdiğiniz bu uğraş devam ediyor. Yılın ikinci yarısında ortak finansal alanda ve yatırımlarınızda kazanç elde edebilirsiniz. Maddi konularda ailenizden destek görebilir, başarılı çalışmalar içine girebilirsiniz.

Venüs desteğiyle 9 Ocak – 2 Şubat arasında ve 3-7 Haziran arasında gelirlerinizde artış olabilir.
Mars’ın burcunuzla uyumlu kaldığı dönemlerde iş hayatındaki hırsınızı ve enerjinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ortamlar yakalayabilirsiniz.

12 Mart – 20 Nisan arasında kendinizi yeteneklerinizle ortaya koymak yönünde daha fazla motive olabilirsiniz. 20 Nisan – 31 Mayıs arasında tüm enerjinizi çalışma ortamınıza ve iş hayatınıza odaklamanız gerekebilir.
28 Ağustos – 15 Ekim arasındaki dönem yurtdışı ve yabancılarla bağlantılı işlere, seyahatlere, akademik çalışmalara veya medya ile ilgili konulara odaklanmak için uygun olacaktır.

2013 YAY BURCU AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Geçen iki yıl boyunca aşk hayatınızda ve keyif aldığınız konularda oldukça hareketli bir dönemin içine girdiniz. Uranüs’ün yenilik, özgürlük ve değişimler getiren etkisi size kendinizi iyi hissettirmiş olmalı. Tabi Uranüs sürprizler getiren bir gezegen olduğu için ilişkilerinizi uzun vadede rayına oturtmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Yay Burcu 2013 yılında da aniden başlayan veya biten ilişkiler çalkantılı beraberlikler söz konusu olabilir. Özellikle 30 Kasım – 4 Aralık arasında doğmuş olan Yay’lar aşk hayatlarında şanslı durumdalar. Ancak istikrarlı bir ilişki yürütmek pek kolay olmayabilir. Yeni insanlar, yeni hobiler, yeni eğlenceler heyecan yaratabilir.

2013 yılının ilk altı ayında karşınıza gelecek kişilerden aşırı beklentiler içine girmemenizde yarar bulunuyor. Neptün’ün de yanılma ve aldanma getirebilecek transiti özellikle 24 – 27 Kasım arasında doğmuş olan Yay’ları etkisi altına alacak.
Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde aşkı yakalamanız ve keyif almanız daha kolay olacaktır
2 – 26 Şubat arasında yakın çevre ve arkadaşlarınızla paylaşımlarınız olumlu etkiler altında olacaktır.
22 Mart – 15 Nisan arasındaki dönemde Venüs’ün güzel desteğiyle aşk hayatınız hareketleniyor; sizi mutlu edecek tutku ve heyecan getirici deneyimler yaşayabilirsiniz.

9 Mayıs – 3 Haziran arasında aşk hayatınız veya partnerinizle ilişkiniz size oldukça keyif verecektir. Renkli, heyecanlı ve hareketli paylaşımlar içinde olabilirsiniz. 27 Haziran – 22 Temmuz arasındaki dönem yurtdışı seyahatlerine çıkmak, uzaklara gitmek ve yabancılarla ilgili konulara yönelmek için uygun zaman dilimi olacaktır.

16 Ağustos – 11 Eylül tarihleri arasında sosyal hayatınız Venüs etkisiyle canlanacaktır. Güzel organizasyonlar, keyifli sosyal ortamlar içinde bulunabilirsiniz. 7 Ekim – 5 Kasım arasında Venüs burcunuzda ilerlerken kişisel çekiciliğiniz artacak ve kendinize daha fazla güven duyacaksınız. Bu durum ilişkiler eksenini olumlu etkileyecek, evlilik veya beraberliklerinizi de güçlendirecektir.

2013 YAY BURCU SAĞLIK

2013 yılında siz yayları direk olarak etkileyen büyük bir sağlık transiti olmamakla birlikte genel olarak dikkat etmeniz gereken koşullar söz konusu olacaktır. Balık burcunda ilerleyen Neptün gezegeni sebebiyle özellikle 24 – 27 Kasım arasında doğmuş olan Yay’lar dalgınlık, ilaç ve alkol kullanımı gibi konulara daha dikkat etmek durumundalar.
Akrep burcuna geçmiş olan Satürn’de sizi aşırı iş yükü, kontrol dışı gelişmelerin yaratabileceği baskı, stres veya depresif durumlarla karşı karşıya bırakabilir. Aşırı kontrolcü ve inatçı davranışlarda bulunmak gerginlikten kaynaklanan rahatsızlıklara neden olabilir. 2013 yılında sağlık konularında daha ciddi yaklaşımlar içinde olmanızda yarar var.
Bu arada 20 Nisan – 31 Mayıs arasındaki dönemde çalışma hayatındaki uğraşlar veya aşırı iş yükünün getireceği gerginliklere karşı daha dikkatli olmalısınız

2014 Burç Yorumları Burcunuzu Neler Bekliyor

Sponsor

BURÇLAR 2013 KELİME BULUTU

Burçların 2013 yorumu, burcunuzu neler bekliyor, nuray sayarı, rezzan kiraz, müneccim, aylık, milliyet, komik, inglizce, rezzan kiraz, nuray sayarı, haftalık, hakan kırkoğlu

En Popüler

  • None found